גן מונטסורי שבלולים בע"מ – גן ייחודי בשיטת מונטסורי
רחוב העצמאות 13 (פינת קוממיות) פרדס חנה
טלפון גן: 04-6797177
טלפון מרים: 050-2511589


גן מונטסורי שבלולים - פ"ח
   גן בשיטת מונטסורי

"על הסביבה לגלות את הילד, לא לעצב אותו"...

​מוזמנים ליצור איתנו קשר...


 
 

אודות גן מונטסורי שבלולים


גן מונטסורי שבלולים- פרדס חנה -
גן ייחודי ומקצועי אשר פועל בשילוב גישת מונטסורי- גישה המבוססת על עקרונות הפילוסופיה החינוכית של ד"ר מריה מונטסורי
, אשר האמינה שהתקופה החשובה ביותר בחינוך הילד היא תקופת הגיל לידה - 6. בתקופה זו בונה הילד את התשתית עליה יבסס את אישיותו ותחושת הביטחון שלו מכאן ועד בכלל.
בגן מונטסורי שבלולים מטפחים את "תאוות הלמידה הטבעית"
שילדים נולדים איתה.
בגן משלבים למידה בתחומי: כישורי חיים, חושים, חשבון ושפה מדעים טבע וגיאוגרפיה.  בכל תחום משלבים עזרים ייחודיים לשיטה, משחקים ופעילויות מותאמות לגיל הילדים.
גן מונטסורי שבלולים דוגל בחינוך הילדים לעצמאות, בעידוד הרצון האישי והנטיות הטבעיות של כל ילד, ביישום הבחירה העצמית של הילד, ובחיזוק ההערכה העצמית. אנחנו מתרגלים כישורי חיים ותקשורת מקרבת ובונה, בין הצוות לילדים ובין הילדים לבין עצמם, ופיתרון בעיות באופן עצמאי.
בגן מונטסורי שבלולים שמים דגש על תזונה מאוזנת ובריאה לילדים - חלק מהמוצרים אורגניים והתפריט נבנה בכל יום מתוך מחשבה על בריאות הילדים וחינוך שלהם לתזונה בריאה ומאוזנת. את האוכל מבשלים בגן טרי כל יום.
הגן מעוצב ומאובזר בהשראת שיטת מונטסורי - עיצוב ותכנון ייחודי המאפשר לילדים נגישות ופעילות במרחב כמו גם שימוש במשחקים ועזרי למידה מותאמים.
תפקיד אנשי הצוות בגן - להקנות תחושת ביטחון, לתת חום ואהבה, להדריך לצפות ולהנחות פעילויות מגוונות.


על עצמי מרים - מנהלת הגן:
אני אם לשלושה ואשת איש יקר יוסף, אשר נמנה אף הוא על אנשי הצוות בגן. הקמנו את גן שבלולים בשנת 2008 ביצירה משותפת בנחישות ובאהבה מתוך תחושת שליחות וידיעה שאפשר לעשות זאת אחרת. בדרכי התוודעתי אל שיטת מונטסורי ומצאתי בה בית להמון תחושות ומחשבות בנוגע לחינוך ילדינו ואיך הוא אמור להיות. אני עוסקת בחינוך שנים רבות מתוך אהבה, סקרנות ורצון לנתינה וחינוך דור העתיד, לומדת וחוקרת את שיטת מונטסורי בהתמדה. אני מנהלת את הגן באהבה ושותפה מלאה בפעילות הגן השוטפת.
050-2511589